logo

(050) 687 31 84
(067) 985 22 71

Russian (CIS)Ukraine
ПАО Киевоблагрооборудование > Агрооборудование > КаталогМолочно-доїльне обладнання > Пульсатор попарного доїння пневматичний Enka 10000

2

Пульсатор попарного доїння пневматичний Enka 10000

пульсатор попарного доїння 

Пульсатор доїльного апарату використовується в тваринництві з метою створити комфортні умови автоматизованого доїння корів, максимально наближені до природнього процесу молоковіддачі.
 

Принцип роботи пульсатора попарного

Пульсатор попарного доїння відрізняється змінною роботою, що забезпечує імітацію природною ручної доїння. Суть змінного доїння полягає в тому, що пульсатор попарний подає молокозаборний вакуум одночасно тільки для однієї пари сосків вимені, даючи можливість відпочинку іншій парі.
 
Переваги попарного пульсатора 

Дана система автоматизованого збору молока є найбільш прогресивною і ефективною. Фермери більшості європейських і американських країн використовують саме попарні пульсатори, що гарантують здорове і ретельне доїння корів.

Використання попарного пульсатора мінімізує стрес тварини, знижує ризик мастітних захворювань і забезпечує якісний процес доїння.

Технічні характеристики пульсатора доїльного апарата

Модель пульсатора попарного доїння L 02 60/40 відноситься до категорії пневматичних пульсаторів. Співвідношення тактів його роботи становить 60/40. Це найбільш оптимальне і поширене поєднання. Корпус пристрою виконаний з пластмаси, а кришка - з нержавіючої сталі. Габаритні розміри - 102х87х64 мм.