logo

(050) 687 31 84
(067) 985 22 71

Russian (CIS)Ukraine
Київоблагрообладнання

Київоблагрообладанання

 

Photo 01

 

Вітаємо Вас на сайті торгової марки Агрообладнання.

 

Київоблагрообладанання існує на ринку України з 1972 року. Це довгий термін, протягом якого створювалася репутація підприємства Київоблагрообладанання, як надійного постачальника обладнання та комплектуючих для тваринництва. Ми працюємо, як з фермерським господарствам України, так і компаніями, що продають аналогічний товар у всіх регіонах країни. Фахівці Київоблагрообладанання ПАТ, ретельно відстежуючи тенденції ринку, пропонують як перевірену часом надійну продукцію вітчизняних та закордонних виробників, так і зразки новітніх світових розробок у тваринницькій галузі. Київоблагрообладанання працює по складській програмі, але можемо знайти та поставити товар або обладнання під Ваше замовлення.

 

Щоб забезпечити широкий асортимент та наявність на нашому складі устаткування і запчастин для: молочно-доїльного обладнання, тваринницького обладнання та обладнання для ферм, Агрообладнання тісно співпрацюємо з багатьма відомими підприємствами України, Німеччини та Латвії.  Наша компанія є офіційним дилером таких найбільших виробників як: ПАТ «Ковельсільмаш» (Україна), АТЗТ «Завод Метиз» (Україна), АТЗТ «Херсонський електромеханічний завод» (Україна), ВАТ «Брацлав» (Україна), «Enka» (Туреччина).

 

Офіс та склад Київоблагрообладанання розташовані в м. Вишневе на західній околиці Києва. Оперативність оформлення документів і відвантаження товару - одне з головних досягнень нашого колективу. Фахівці відділу продажу мають профільну освіту і величезний досвід роботи в галузі, що забезпечує їх високий професійний рівень. Доступність продукції в регіонах нашої країни забезпечують торгові партнери Агрообладнання. Ми маємо успішний досвід ділового співробітництва з найбільшими виробниками молока та м'яса. Географія наших партнерів охоплює практично всю територію нашої країни.

 

Дякуємо Вам за інтерес, проявлений до нашої  компанії Агрообладанання. Ми докладемо максимум зусиль, щоб наше з Вами ділова взаємодія була для Вас комфортною, а головне - ефективною.