logo

(04598) 5-22-71
(04598) 5-54-14

Russian (CIS)Ukraine
ПАО Киевоблагрооборудование > Агрооборудование > КаталогНасоси та вакуумні установки > Насос вакуумний НВДУ

3

Насос вакуумний НВДУ

Насос вакуумний НВДУ

Насос вакуумний НВДУ є невід'ємною частиною вакуумної установки, необхідної для підтримки вакуумного середовища при автоматизованому доїнні корів в рамках роботи молочно-доїльних машин.

 

Принцип дії насоса для доїльної установки

Дана модель відноситься до категорії пластинчато-роторних насосів, що використовують принцип дії витіснення. В результаті створюється досить глибокий вакуум, часто використовуваний в деяких галузях промисловості. Крім того, насос може працювати і як нагнітаючий компресор. Для зміни режиму використовується спеціальний кран-перемикач. У режимі компресії агрегат перенаправляє потік і працює за рахунок відцентрової сили.

 

Переваги вакуумного насоса для доїльної установки

Створення умов вакууму є необхідністю при роботі автоматизованих систем молоковіддачі. Без вакуумного насоса функціонування молочно-доїльної машини неможливо. Масляний насос створює і контролює необхідний вакуумний тиск, гарантуючи ефективну роботу доїльної установки.

 

Технічні характеристики насоса вакуумного

Насос для доїльної установки НВДУ забезпечує продуктивність в 60 л / год. Його маса становить не більше 42,7 кг. Габаритні розміри агрегату - 390х212х252 мм. Споживана потужність - 4 кВт.