logo

(04598) 5-22-71
(04598) 5-54-14

Russian (CIS)Ukraine
ПАО Киевоблагрооборудование > Агрооборудование > КаталогНасоси та вакуумні установки > Насос молочний НМУ-6 з електродвигуном 200В

3

Насос молочний НМУ-6 з електродвигуном 200В

Насос молочний НМУ-6 з електродвигуном 200В

Насос молочний з електродвигуном НМУ-6 відноситься до харчових напірним агрегатів гідравлічного типу. Він призначений для примусового перекачування молока і обслуговуючих процес доїння рідин, забезпечуючи повноцінне функціонування автоматизованого молочно-доїльного обладнання.

Принцип роботи насоса молочного з електродвигуном НМУ-6

Молочний насос НМУ-6 з електродвигуном 220 відноситься до категорії промислових відцентрових систем. Він працює за допомогою активації відцентрової сили, що відбувається завдяки обертальним діям коліс ротора.

В результаті роботи ротора відбувається примусове заповнення внутрішнього простору насоса рідиною (молоком), яка далі за інерцією проходить через дифузор і центр пристрою, і виходить через напірний трубопровід.

Можливості насоса для перекачування молока

Всі відцентрові системи дуже невибагливі. Насос для перекачування молока НМУ-6 може працювати в виробничому температурному режимі понад 50 гр. С і при вологості до 85%. Він здатний ефективно транспортувати негарячі рідини (до 75 гр. С) без абразивних частинок.

При дотриманні норм експлуатації така техніка забезпечує ефективну відкачування харчових продуктів невеликої в'язкості (молоко, соки, вина і т.п.) і гарантує надійну роботу автоматизованих систем транспортування харчових субстанцій.